Domů Archiv akcí #cowork tour UMĚLÁ INTELIGENCE V PODNIKÁNÍ

Řečník

  • Sergey Petukhov
    Sergey Petukhov
    Spoluzakladatel a kreativní ředitel digitální agentury Proidea.digital

    UI designu se věnuji od roku 2007. Od té doby mi pod rukama prošlo přes 500 designů firemních webů, e-shopů a webových aplikací. Spolupracuji s koncovými zákazníky a agenturami jako samostatný designér i jako součást širších týmů. Zadávám a řídím projekty s dalšími designéry, což mi umožňuje nahlížet na UI design z mnoha úhlů. Tvořím obsah na YouTube, který je zaměřený na designéry a poskytuje užitečné informace a tipy. Rovněž pořádám kurzy a workshopy pro UI designéry, kde se snažím předat své zkušenosti a znalosti.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
Cwrk JzD

Místo konání

Cwrk JzD
náměstí Jana z Dražic 108, 413 01 Roudnice nad Labem
Kategorie

Datum

21. 03. 2023
Události vypršely

Čas

17:00 - 19:00

Štítky

FACE 2 FACE

UMĚLÁ INTELIGENCE V PODNIKÁNÍ

VYUŽITÍ AI V MARKETINGU A DESIGNU

Umělá inteligence (AI) se stává stále důležitější součástí podnikání a má potenciál vylepšit procesy v mnoha oblastech. Na tomto workshopu se dozvíte, jak může být AI využita v oblasti marketingu a designu a jak ji lze efektivně použít pro zlepšení vašeho podnikání.

Nemusíte se bát AI, právě naopak, může být vaším spolehlivým asistentem, který vám pomůže ušetřit čas a zlepšit výkonnost vašeho podnikání. Tento workshop je vhodný pro všechny, kteří chtějí pochopit výhody a využití umělé inteligence v podnikání.

Přijďte a získejte nové nápady a nástroje, které vám pomohou zvýšit efektivitu vašeho podnikání pomocí umělé inteligence!

SPOLUORGANIZÁTOR

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru