Domů Archiv akcí studenti TALENT BREAKFAST

Řečník

  • Jan Strach
    Jan Strach
    režisér, podnikatel

    Patrně nejžádanější tuzemský režisér hudebních videoklipů současnosti. Za dekádu, co se věnuje jejich produkci, jich čtyřiadvacetiletý Jan Strach vytvořil na pět stovek, mnohé z nich pro největší jména československé rapové a popové scény; například Yzomandiase, Rytmuse, Lucii Bílou či Jana Bendiga. V jeho produkční společnosti Beze Strachu, která loni posbírala zakázky za více než deset milionů korun, ale vznikají také televizní a internetové reklamy velkých firem, jako jsou Coca Cola, Škoda Auto nebo Jaguar.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
Centrum přírodovědných a technických oborů (CPTO)

Místo konání

Centrum přírodovědných a technických oborů (CPTO)
Pasteurova 3632/15, 400 96 Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

15. 05. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

TALENT BREAKFAST

z ÚSTÍ AŽ NA VRCHOL showbyznysu

Přijďte si užít bezva snídani s inspirativními lidmi! Osvětová, motivační akce s lidmi a o lidech z Ústeckého kraje, kteří se z regionální půdy dostali až na vrchol. Jaké byly začátky? Kde vzít nápad? Finance, podporu? Jaké je patřit do kategorie 30 pod 30, tedy mezi třicet Čechů, kteří dle magazínu Forbes mění svět okolo sebe? Jeden z nejžádanějších tuzemských režisérů hudebních videoklipů současnosti Jan Strach přijede do rodného města, aby sdílel své dosavadní zkušenosti.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru