Domů Archiv akcí SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SPOINTu
ICUK

Organizátor

ICUK
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

13. 06. 2023
Události vypršely

Čas

10:00 - 14:00

Štítky

FACE 2 FACE

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SPOINTu

BRÁNA DO SVĚTA SOCIÁLNÍHO PODNIKÁNÍ

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR vás zve na otevření pilotního SPointu, regionálního kontaktního místa sociálního podnikání pro Ústecký kraj.

Akce probíhá v rámci projektu Rozvoj ekosystému sociálního podnikání (RESP) ve spolupráci s regionálním partnerem projektu Inovačním centrum Ústeckého kraje.

Program:

9:45 přivítání hostů

10:00 představení SPointu (tisková konference)

10:30 představení partnera ICUK

11:00 síťování, konzultace, předávání dobré praxe

Co je SPoint?

SPoint je kontaktní místo, je vaší bránou do světa sociálního podnikání. Získáte bezplatné poradenství a konzultace, vzdělávání a školení, možnost spolupráce při propagaci vašeho sociálního podnikání, informace o finančních zdrojích, možnost networkingu a sdílení zkušeností, podpora inkubace vašich nápadů.

Prosíme o potvrzení účasti e-mailem regionální koordinátorce SPointu Ústeckého kraje, Ing. Lence Mackové,  e-mail: mackova@icuk.cz

ZA PODPORY

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru