Domů Archiv akcí Pro zvané hosty PÁTEČEK V MARKETINGU #2:
ICUK

Organizátor

ICUK
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

06. 10. 2023
Události vypršely

Čas

10:00 - 12:00

Štítky

FACE 2 FACE

PÁTEČEK V MARKETINGU #2:

výkonnostní marketing příběhově

Jen pro zvané 

Spustit reklamní kampaně na soc. sítích a ve vyhledávačích – následně si jen sednout do křesla a čekat, až se objednávky samy pohrnou. Je tomu opravdu tak? Je výkonnostní marketing samospásný? Je to konec za snahou dosáhnout úspěchu anebo teprve začátek? A co s daty, která nám výkonnostní marketing poskytuje? Jak s nimi pracovat? O tom, ale i o vašich novinkách bude další sezení Pátečku v marketingu. Pokračování cyklu pravidelných čtvrtletních vzdělávacích a networkingových setkání marketingových expertů v Ústeckém kraji, které koordinuje ICUK. Vždy jedno marketingové téma, následně diskuse a radost ze sdílení. Krátce, otevřeně a uvolněně. Můžeme si pomoct, vzájemně si poradit, dát vědět o našich aktivitách.  

Úvodní vykopnutí druhého setkání čtvrtletního cyklu Páteček v marketingu, tentokrát na téma výkonnostního marketingu, si bere Petr Vít, specialista na online a výkonnostní marketing z ICUK a ze společnosti Salesmark Consulting 

 

ZA PODPORY

Program

10:00 - 10:10
Zahájení
10:10 - 10:30
Výkonnostní marketing příběhově (case study)
Petr Vít
10:30 - 11:00
diskuse, ICUK: novinky, novinky účastníků
11:00 - 11:30
řízený networking
11:30 - 12:00
ne(z)řízený networking

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru