Domů Archiv akcí Pro zvané hosty PÁTEČEK V MARKETINGU #1:
ICUK

Organizátor

ICUK
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

09. 06. 2023
Události vypršely

Čas

10:00 - 12:00

Štítky

FACE 2 FACE

PÁTEČEK V MARKETINGU #1:

employer branding strategicky

Jen pro zvané 

Marketing frčí, pádí jako splašený, neustále se vyvíjí; je potřeba v něm být „in“, „cool“, „držet prst na tepu doby“, ale přitom nepropálit firmě/instituci kalhoty😊… Nový cyklus pravidelných čtvrtletních vzdělávacích a networkingových setkání marketingových expertů v Ústeckém kraji s názvem Páteček v marketingu, který koordinuje ICUK. Vždy jedno marketingové téma, následně diskuse a radost ze sdílení. Krátce, otevřeně a uvolněně. Můžeme si pomoct, vzájemně si poradit, dát vědět o našich aktivitách.  

Úvodní vykopnutí prvního setkání čtvrtletního cyklu Páteček v marketingu, tentokrát na téma employer brandingu, si bere Martin Jonáš, ze společnosti Ad-vise, který provázel nastavením strategie employer brandingu několik velkých firem v regionu a zajišťuje jejich interní komunikaci a řídí náborové kampaně. 

ZA PODPORY

Program

10:00 - 10:10
Zahájení
10:10 - 10:30
Employer Branding strategicky (case study)
Martin Jonáš
10:30 - 11:00
diskuse, ICUK: novinky, novinky účastníků
11:00 - 11:30
řízený networking
11:30 - 12:00
ne(z)řízený networking

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru