ICUK

Organizátor

ICUK

Místo konání

COMO - coworking Most
Radniční 1/2 (Pasáž U Lva) 434 01 Most

Datum

08. 06. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 12:00

KONZULTACE S EXPERTY

Konzultace u profesionálů, kteří svým oborům rozumí, dokáží poradit, rozhoupat i popostrčit přesně tím směrem, kterým potřebujete. Zarezervujte si 1 hodinu konzultaci u experta. Při registraci vyberte čas, který se Vám hodí a přijďte si pro rady k nezaplacení.

SPOLUORGANIZÁTOREM JE:
témata konzultací
MARKETING

MAREK ČESAL/ Founder of be#wow digital agency

Marek je zkušený odborník v oblasti UX designu a digitálního marketingu. Díky svým rozsáhlým znalostem dokáže vytvářet kompletní brand identity a implementovat je bezchybně v online i offline prostředí. Jak na digitální marketing? Přijďte na konzultaci s Markem.

REGISTrace
DIGITÁLNÍ AUDIT

LUKÁŠ REJCHRT/ Key Account Manager ICUK

Jak pomocí digitalizace zefektivnit váš podnik a získat konkurenční výhodu? Přijďte na konzultaci s Lukášem, kde se společně zaměříte na příležitosti spojené s certifikovaným digitálním auditem v rámci jednotlivých metodik, které ICUK nabízí.

REGISTRACE
KULTURNĚ KREATIVNÍ ODVĚTVÍ/ KREATIVNÍ VOUCHERY

MICHAL NEJEDLÝ/ Key Account Manager ICUK

Plánujete rebranding své firmy nebo nové webové stránky? Máte nápad a chcete ho proměnit ve fungující startup? Jak využít dotační titul Kreativní vouchery a nastartovat své podnikání, vám poradí Michal Nejedlý.  

REGISTRACE
Aktuální programy podpory pro malé a střední podniky

MAREK HART/ Key Account Manager ICUK

Pořizujete či rekonstruujete sídlo své firmy a zajímají vás aktuální možnosti finanční podpory? Zajímá vás, jak uspořit energie ve vašem podniku? Nebo potřebujete pomoci v jiné oblasti podnikání? Přihlaste se na konzultaci s Markem.

REGISTRACE
ZA PODPORY

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru