Domů Archiv akcí #B2B začínající / zavedené firmy Jak zvládnout marketing svépomocí a nezešílet

Řečník

  • Marek Česal
    Marek Česal
    Founder of be#wow

    Marek je zkušený odborník v oblasti UX designu a digitálního marketingu. Díky svým rozsáhlým znalostem dokáže vytvářet kompletní brand identity a implementovat je bezchybně v online i offline prostředí.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

03. 10. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

Jak zvládnout marketing svépomocí a nezešílet

Podnikáte a rozhodli jste se pro marketing svépomocí? Přemýšlíte nad tím, že byste svou firmu začali propagovat na sociálních sítích? Chcete, aby vaše značka byla víc vidět? Začátky v online marketingu se můžou zdát složité, když však dostanete skvělý návod jak na to, zjistíte, že je to hračka.

Přijďte proniknout do základů marketingu. Od Marka se dozvíte, jak zviditelnit svoji firmu, jak si vést marketing po vlastní ose a na příkladech z praxe vám ukáže, jakou může mít marketing sílu, když se dělá správně. A když budete chtít, prozradí i příklady špatné praxe, tedy čeho se vyvarovat.

Doporučujeme připravit si dotazy, není lepší příležitosti vylepšit své marketingové schopnosti než dobře poslouchat a hodně se ptát. 🙂

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru