Domů Archiv akcí #cowork tour JAK SI NASTAVIT STRATEGII NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Řečník

  • Veronika Čížková
    Veronika Čížková

    Jsem 23 letou studentkou Andragogiky na MU v Brně. Během svého studia jsem založila neziskovou organizaci Psychomat, která otevírá témata spojená s psychologií a duševním zdravím. Pracuji také jako social media manager v IT firmě GoodAccess z Ústí nad Labem. Obě pracovní zkušenosti mě toho o sociálních sítích mnoho naučily a ráda vám předám užitečné know-how. :)

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
Cowork Teplice

Místo konání

Cowork Teplice
U Radnice 956/8 - Benešovo náměstí, Teplice 415 01
Kategorie

Datum

22. 05. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

JAK SI NASTAVIT STRATEGII NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Jak vytvořit komplexní social media strategii a jaké kroky se na sociálních sítích nejvíce vyplatí? Balík užitečných tipů a triků vám prozradí Verča. Workshop, který vám zefektivní a ulehčí práci v oblasti online marketingové strategie.

CO JE #COWORK TOUR

I letos jsme se rozhodli, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku máme opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přinášíme workshopy pro začínající podnikatele.

SPOLUORGANIZÁTOREM SDÍLENÉ KANCELÁŘE TEPLICE

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru