Domů Archiv akcí JAK NASTARTOVAT INOVACE VE FIRMÁCH JAK NASTARTOVAT INOVACE VE FIRMÁCH
ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

08. 02. 2024
Události vypršely

Čas

9:00 - 12:00

Štítky

FACE 2 FACE

JAK NASTARTOVAT INOVACE VE FIRMÁCH

ANEB KDO NEVIDÍ INFORMACE, STŘÍLÍ NASLEPO

Oblíbená akce pro aplikaci inovací ve firmách. Zkušenosti, praktické návody a úspěšné příklady inovací mají každoročně specifické zaměření. V minulých ročnících jsme se zaměřili např. na investice do zelených inovací, dekarbonizaci, rozvoj inovativního myšlení, leadership a motivace zaměstnanců či spolupráci s výzkumnými organizacemi a možnosti využívání jejich laboratoří.

ROČNÍK 2024 #7

TÉMA: KLÍČ ÚSPĚCHU V BYZNYSU ➡ SPRÁVNÉ INFORMACE JAKO NEZBYTNÝ NÁSTROJ

Dnešní podnikatelský svět je stále více závislý na správném zacházení s daty, ty se staly zlatým standardem v rozhodování a strategickém plánování, a jejich důležitost ve firmě nelze přehlédnout. V dnešní době je práce s daty klíčem k úspěchu ve firmě. Organizace, které dokážou efektivně shromažďovat, analyzovat a využívat data, mají větší šanci na dosažení dlouhodobého růstu a udržitelné konkurenceschopnosti. Je tedy důležité, aby firmy investovaly do datových infrastruktur a vyškolení personálu v oblasti analýzy dat.

PROGRAM

9.00 ZAHÁJENÍ

9.15 PŘEDNÁŠKA + DISKUZE: Jak vést úspěšný byznys a být vždy napřed před konkurencí?/ Jan Chalas zakladatel společnosti DataFriends a lektor MBA programu Panevropské univerzity. 

Jak dostat nepřehledná data pod kontrolu a pomocí dynamického online reportingu z nich během pár kliknutí vytěžit maximum pro svůj byznys? Na praktických případech dalších firem vám ukážeme, jak efektivně nahradit neoblíbené excelovské tabulky vizuálně přehlednými reporty, které jsou dynamické, přizpůsobitelné a jednoduše podle nich zvládnete plánovat další byznysová rozhodnutí.

10. 15 PŘEDNÁŠKA + DISKUZE: Jak pracovat s daty o trhu a o svých zákaznících? Co si můžu udělat ve firmě sám a kdy a kde je dobré spojit se s profesionály? / Jana Hamanová, ředitelka SC&C

Zdravá firma potřebuje růst. Aby se tak mohlo stát, jsou k tomu zapotřebí informace o trhu, na kterém se pohybuje, o své konkurenci, o svých zákaznících a leadech, ale také o možných příležitostech. A pokud má firma ještě mezinárodní ambice, tak se kvalita informací stává ještě důležitější. Ukážeme si, jak v tom mohou pomoci výzkumy, a také jak je důležitá analýza interních databází nebo veřejných dat.

11. 15 NETWORKING

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru