Domů Archiv akcí #cowork tour JAK NA REKLAMU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Řečník

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
Litohub

Místo konání

Litohub
Mírové nám. 36, Litoměřice
Kategorie

Datum

15. 02. 2023
Události vypršely

Čas

17:00 - 19:00

Štítky

FACE 2 FACE

JAK NA REKLAMU NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Je opravdu tak jednoduché spustit reklamu na Facebooku a Instagramu pomocí toho známého modrého tlačítka “Propagovat příspěvek”? Co vlastně rozhoduje o úspěchu a neúspěchu každé kampaně? A jak si zhodnotit, jestli vaše peníze byly investovány správně? A čím se liší algoritmus od Mety oproti LinkedInu a TikToku? Je lepší u kampaní cílit a nebo to nechat na samotném nástroji?

Příliš mnoho otázek a tak málo odpovědí – tak se registrujte na workshop, kde vám náš kolega Petr Vít vysvětlí, jak správně propagovat na sociálních sítí.

Spoluorganizátorem je coworking Litohub

CO JE #COWORK TOUR

I letos jsme se rozhodli, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku máme opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přinášíme workshopy pro začínající podnikatele.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru