Domů Archiv akcí #B2B začínající / zavedené firmy INOVATIVNÍ POSTUPY PŘI ŘEŠENÍ ZAMĚSTNANCŮ V EXEKUCÍCH PODLE SOUČASNÉ LEGISLATIVY

Řečník

  • Jiří Tůma
    Jiří Tůma
    Výkonný ředitel Revital Solutions

    Jiří Tůma se více jak dvacet let pohybuje v oblasti pohledávek a exekucí. Po tuto dobu postupně pracoval ve všech známých postupech řešení pohledávek, ať už jako člověk v terénu nebo jako autor takových postupů. Téměř čtrnáct let pracoval jako soudní vykonavatel na několika exekutorských úřadech. Aktuálně se na základě nasbíraných zkušeností věnuje vývoji vlastních inovativních postupů v řešení pohledávek; poskytuje konzultační servis firmám a organizacím, jejichž zaměstnanci v exekucích uvízli. Poradenství poskytuje i samotným dlužníkům, kteří mají zájem svou situaci řešit. V dubnu 2019 vydal knihu „ Obchod s neštěstím“, která se zabývá exekuční problematikou. Mimo jiné se účastní seminářů a konferencí s touto problematikou a publikuje články, v nichž své zkušenosti předává dále.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

19. 03. 2024

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

INOVATIVNÍ POSTUPY PŘI ŘEŠENÍ ZAMĚSTNANCŮ V EXEKUCÍCH PODLE SOUČASNÉ LEGISLATIVY

Přijďte na workshop, kde se dozvíte, jak správně spravovat agendu exekucí po novele Exekučního řádu. Jak reagovat na dotazy exekutorů a jaký hrozí postih v případě neplnění. Dozvíte se, jak si takto stabilizovat pracovní kádr a udržet si zaměstnance s tímto problémem a jak jej motivovat k lepším výkonům.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru