ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE

Místo konání

Glanzstoff Bohemia
Terezínská 60, 410 02 Lovosice

Datum

16. 03. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 12:00

Štítky

FACE 2 FACE

GLANZSTOFF BOHEMIA s.r.o.

#MADE IN ÚSTÍ REGION

Akce PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ INSPIROVAT TĚMI DRUHÝMI. Je jedno, jestli jste majitel firmy, vrcholový manager v korporátu nebo živnostník – důležité je, že jste otevřeni novým věcem a rádi se podíváte ke konkurenci nebo do jiné firmy, jak to tedy dělají s novými postupy a technologiemi, jak motivují zaměstnance, jak ušetřili náklady… zkrátka v čem tkví jejich úspěch, inovace, know-how.

Oblíbená pravidelná akce ve formátu EXKURZÍ DO INSPIRATIVNÍCH FIREM v Ústeckém kraji.

Hledáme pro Vás inspirativní firmy, které otevřou své dveře a představí Vám nové produkty a inovace. Vydáváme se společně do míst, kde nápady nezůstávají jen na papíře, ale spatřují světlo světa.

Pokaždé Vás přivítá jiná firma, která se podělí o své nejcennější zkušenosti a provede Vás po provoze. Můžete se setkat s nejvýše postavenými zástupci firem, navázat vzájemnou spolupráci a být součástí komunity.

O FIRMĚ, kterou tentokrát navštívíme

Firma se zabývá výrobou viskózových vláken a zpracováním textilních vláken, polyesteru, nylonu a aramidu. Specializuje se na výrobu vlákna k technickému a textilnímu využití. Zaměřuje se na zpracování technických zpevňujících materiálů, které jsou základem pro výrobu vysokorychlostních a závodních pneumatik.

SPOLUORGANIZÁTOR

I TADY JSME NAHLÉDLI “POD POKLIČKU”, TEDY DO PROVOZU:

firma HENNLICH
firma TPC Industry

Program

9:00 - 9:15
Zahájení
9:15 - 9:45
Představení firmy Glanzstoff Bohemia
9:45 - 10:45
Využití viskózového vlákna v moderních aplikacích
Dušan Kovač - vedoucí oddělení technologie
10:45 - 11:00
Coffee break/ networking
11:00 - 12:00
Prohlídka firmy

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru