ICUK

Organizátor

ICUK
KOUPIT VSTUPENKU
EVENT SPACE / ICUK

Místo konání

EVENT SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem
Kategorie

Datum

08. 11. 2022
Události vypršely

Čas

19:00 - 21:00

Cena

150 Kč

Štítky

FACE 2 FACE

FUCKUP NIGHT

Celosvětově velmi oblíbený večerní formát, v němž o svých selháních a neúspěších s nadhledem a humorem vyprávějí úspěšní lidé.

Smyslem akce je ukázat, že selhání patří k životu a podnikání, a není třeba se toho bát. I těm nejúspěšnějším se selhání můžou dokonce opakovat. Důležité je z nich se poučit, vstát a jít dál.

moderuje
Tomáš Studeník
na koho se těšit
Honza Kvasnička
KULT / Decibar
Veronika Bendová
Nonstop Eufrat/ Vytěženej kraj
Alex Koníček
BIG BOY
Petr Skondrojanis
Cocuma

Program

19:00 - 19:20
Příběh o selhání No. 1
"V životě se mi toho nepovedlo strašně moc..."
Řečník:
Honza Kvasnička
19:20 - 19:40
Příběh o selhání No. 2
"Už moje narození byl fuckup. Přiškrtili mě pupeční šňůrou."
Řečník:
Veronika Bendová
19:40 - 20:00
Příběh o selhání No. 3
"Podnikání mě vytáhlo z jednoho mého obrovského průšvihu."
Řečník:
Alexandr Koníček
20:00 - 20:20
Příběh o selhání No. 4
"Dřív jsem měl strach z faktur a z pověsti. Dnes je pro mě důležitější být dobrým a svobodným člověkem."
Řečník:
Petr Skondrojanis
Honza Kvasnička
Honza Kvasnička
ředitel Kulturního střediska v Ústí nad Labem, divadelní producent, jednatel společnosti Decibaru
Většinu života jedu paralelně dvě profesní dráhy. Snažím se oživovat kulturní nabídku v Ústí nad Labem a vedle toho dělám nějaký business. Jednak proto, že se kulturou člověk těžko uživí a jednak i pro vnitřní balanc. Jsou to dva rozdílné světy a každý mi umožňuje trochu jiný typ seberealizace. Založil jsem divadelní festival KULT, provozoval jsem hudební klub Circus nebo sportovní rekreační středisko na Berounce. Dělal jsem marketingové a sociologické průzkumy, prodával jsem technologie s čárovým kódem nebo jsem vyvinul zařízení na inventury v barech Decibar. Momentálně mě nejvíc zaměstnává role divadelního producenta a prodej zařízení Decibar.
Veronika Bendová
Veronika Bendová
Spisovatelka, v současnosti pracuje v Muzeu paměti XX. století
Veronika Bendová se narodila v roce 1974 v Praze. Při porodu byla přiškrcena pupeční šňůrou a od té doby byla problémové dítě. Na gymnáziu propadla, šťastnou shodou náhod vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Chtěla žít bohémským životem, povalovat se po kavárnách a hovořit o literatuře, ale místo toho se vdala, porodila postupně pět dětí, které jsou všechny chytřejší než ona, strávila celkem dvacet let na mateřské a v domácnosti a mezitím byla krátce zaměstnaná jako úřednice. Z protekce vydala dvě knihy v nakladatelství svého bývalého spolužáka, Nonstop Eufrat (2012) a Vytěženej kraj (2019), která byla nominovaná na Magnesii Literu v kategorii próza. Příležitostně publikuje povídky. Žije v Praze, ale krajinou jejího srdce jsou severní Čechy, zejména České středohoří a Ústecko. V současné době pracuje v Muzeu paměti XX. století, ačkoli si prakticky nic nepamatuje.
Alexandr Koníček
Alexandr Koníček
zakladatel BIG BOY
Petr Skondrojanis
Petr Skondrojanis
zakladatel Cocuma, HR Performer
Jsem v personalistice přes 25 let. Po celou dobu pracuju na dodavatelské straně řeky a při práci mě vždy zajímaly tři věci a) smysl toho, co dělám, b) vzájemný respekt a za c) profesionalita. Říkám, že jsem humanocentrista, protože pracuju pro lidi. Lidi, jejich potřeby, jejich vnímaní a vztahy stavím do popředí všeho, co dělám. Každý máme klady a zápory, každý děláme chyby a každý jsme originál a ta rozmanitost je na tom nejzajímavější. V současnosti nejvíc času věnuju firemním kulturám a baví mě, že potkávám spoustu skvělých firem a spoustu šikovných lidi, co mají chuť vytvářet ve své práci přidanou hodnotu. Svět je víc v pořádku, než se zdá na první pohled. A za volantem 50 let starého austin mini cooperu je i dopravní zácpa zážitek.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru