EVENT SPACE / ICUK

Místo konání

EVENT SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

21. 09. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 14:00

Štítky

FACE 2 FACE

EDIH TWISTER VOL. III

Česko-německá informační, kontaktní a networkingová akce s představením služeb Evropských center pro digitální inovace (EDIH) a jejich partnerů na podporu digitální transformace malých a středních firem v česko-německém příhraničí.

Digitální transformace nabízí českým firmám řadu příležitostí ke zvýšení konkurenceschopnosti a postavení na trhu, zefektivnění interních procesů a vztahu k zaměstnancům, životnímu prostředí i společnosti jako celku. To celé však něco stojí – vyjádřeno jak v penězích, tak i v úsilí, které je zapotřebí jí věnovat napříč celou firmou či organizací.

Jsou na vynaložení tohoto úsilí a prostředků malé a střední firmy v česko-německém příhraničí připraveny? 

Jsou nové technologie pro malé a střední firmy srozumitelné, využitelné a přístupné, nebo z nich stále mají obavy? 

Pracují ve svých obchodních modelech s možnostmi, které jim nabízí digitální transformace, nebo spoléhají spíše na osvědčené přístupy? 

A jak jim v procesu digitální transformace mohou pomoci nově zřízená Evropská centra pro digitální inovace (EDIH) fungující po celé Evropě? 

Hlavními tématy akce budou kyberbezpečnost, umělá inteligence, pokročilá digitalizace v malých a středních firmách i ve veřejném sektoru a také v oblasti průmyslu a stavebnictví – na tyto oblasti se totiž specializujeme.

Tématem odpoledního workshopu bude také výměna zkušeností a know-how mezi evropskými firmami a jejich partnery ze třetích zemí – to je totiž hlavním tématem sítě Enrich in Africa, jejíž součástí je nově Inovační centrum Ústeckého kraje.

Více o akci i celém programu zde.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru