Domů Archiv akcí #B2B začínající / zavedené firmy JAK NASTAVIT ONLINE MARKETINGOVOU STRATEGII KROK PO KROKU na sociálních sítích

Řečník

  • Veronika Čížková
    Veronika Čížková

    Jsem 23 letou studentkou Andragogiky na MU v Brně. Během svého studia jsem založila neziskovou organizaci Psychomat, která otevírá témata spojená s psychologií a duševním zdravím. Pracuji také jako social media manager v IT firmě GoodAccess z Ústí nad Labem. Obě pracovní zkušenosti mě toho o sociálních sítích mnoho naučily a ráda vám předám užitečné know-how. :)

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

13. 02. 2024
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

JAK NASTAVIT ONLINE MARKETINGOVOU STRATEGII KROK PO KROKU na sociálních sítích

Bez jasné vize a správně nastavené marketingové strategie na sociálních sítích těžko dosáhnete vytouženého cíle. Úspěšné podnikání na sociálních médiích vyžaduje dobře promyšlenou a efektivní strategii. Bez ní se může vaše značka na sociálních sítích snadno ztratit v konkurenci jiných podniků. Jak vytvořit komplexní social media strategii a jaké kroky se na sociálních sítích nejvíce vyplatí? Balík užitečných tipů a triků vám prozradí Verča. Workshop, který vám zefektivní a ulehčí práci v oblasti online marketingové strategie.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru