Domů Archiv akcí #B2B začínající / zavedené firmy BUDOVÁNÍ ZNAČKY V B2B A EMPLOYER BRANDING

Řečník

  • Miloš Hostovský
    Miloš Hostovský
    marketing

    V oblasti marketingu a marketingové komunikace se pohybuju víc než 20 let. Zkušenosti jsem sbíral na jak straně agenturní, kde jsem pracoval pro malé i velké (Heineken, Provident, Naturhouse…), ve státní správě, kde jsem měl nějakou dobu na starosti komunikaci změny při reformě psychiatrické péče a nakonec jsem vedl marketing v DS Smith (jeden z největších výrobců obalů na světě) a nyní mám totéž na starosti ve 2JCP (strojírenství pro novou energetiku).

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE
WORK SPACE / ICUK

Místo konání

WORK SPACE / ICUK
Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Datum

12. 04. 2023
Události vypršely

Čas

9:00 - 11:00

Štítky

FACE 2 FACE

BUDOVÁNÍ ZNAČKY V B2B A EMPLOYER BRANDING

CO JE TO TEN BRAND, MAŽE SE TO NA CHLEBA?

Proč je značka stejně důležitá pro jogurt i pro výrobce komponent pro jadernou elektrárnu? Co je efektivnější – budování značky nebo kontinuální nábor? To a mnohem více se dozvíte na workshopu od Miloše, který se v oblasti marketingu a marketingové komunikace pohybuje více jak 20 let.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru