Domů Archiv akcí #cowork tour AI: JAK JI EFEKTIVNĚ VYUŽÍT V DESIGNU A MARKETINGU

Řečník

  • Sergey Petukhov
    Sergey Petukhov
    Spoluzakladatel a kreativní ředitel digitální agentury Proidea.digital

    UI designu se věnuji od roku 2007. Od té doby mi pod rukama prošlo přes 500 designů firemních webů, e-shopů a webových aplikací. Spolupracuji s koncovými zákazníky a agenturami jako samostatný designér i jako součást širších týmů. Zadávám a řídím projekty s dalšími designéry, což mi umožňuje nahlížet na UI design z mnoha úhlů. Tvořím obsah na YouTube, který je zaměřený na designéry a poskytuje užitečné informace a tipy. Rovněž pořádám kurzy a workshopy pro UI designéry, kde se snažím předat své zkušenosti a znalosti.

ICUK

Organizátor

ICUK
REGISTRACE

Místo konání

Centrum kultury LOVOŠ
8. května 155/13, 410 02 Lovosice, Česká republika
Kategorie

Datum

14. 11. 2023
Události vypršely

Čas

14:00 - 16:00

Štítky

FACE 2 FACE

AI: JAK JI EFEKTIVNĚ VYUŽÍT V DESIGNU A MARKETINGU

Jak nové technologie s umělou inteligencí změnily práci designérů a marketerů? Nový styl práce, který jsme získali díky novým nástrojům. Co nám to přineslo a naopak, co nám to vzalo? Jak se budou měnit týmy v digitálních agenturách a jaké nové profese vzniknou? Kam všechno směřuje a jak bude vypadat obor designu a marketingu v nejbližších letech? To a mnohem více se dozvíte na workshopu se Sergeyem.

spoluorganizátOR
za podpory

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Přejít nahoru