Home Archiv akcí HR rande HR RANDE A KARIÉRNÍ DEN FSE
ICUK

Organizer

ICUK

Other Organizers

FSE UJEP
REGISTRACE
VŠ klub FSE, 4. patro

Location

VŠ klub FSE, 4. patro
Moskevská 54, Ústí nad Labem
Category

Date

19. 04. 2023
Expired!

Time

9:00 - 11:00

Labels

FACE 2 FACE

HR RANDE A KARIÉRNÍ DEN FSE

NAJDI JOB ZA 5 MINUT

HR rande jsou rychlé pracovní pohovory zejména v oblasti marketingu, IT, kreativity, administrativy. Na jedné straně jste Vy, na druhé firma, která shání posilu do týmu. Na vzájemné “padnutí do oka” máte 5 minut!

A JAK HR RANDE VYPADÁ?

Přijdete, posadíte se ke stolku se zástupcem firmy a máte 5 minut na to, abyste ho okouzlili. Až čas vyprší, tak bang! Přesunete se k vedlejšímu stolu. Během dvou hodin tak absolvujete až 15 pohovorů. Stačit vám k tomu bude trochu odvahy. Plusové body vám pak může přihodit dobře vypracovaný životopis nebo trénink vašeho povídání před zrcadlem.

INFORMACE pro UCHAZEČE O ZAMĚSTNÁNÍ

Pokud hledáte nového zaměstnavatele, nový job, kde zazáříte, máte jedinečnou možnost během dvou hodin vyzkoušet pohovor u několika firem. V případě zájmu se registrujte přes žluté tlačítko REGISTRACE. Doporučujeme s sebou na pohovory přinést svůj životopis a úsměv. Hodně štěstí!

INFORMACE pro firmy, které hledají nové zaměstnance 

Pokud hledáte nové zaměstnance, studenty, mladé lidi do svých firem, máte možnost účastnit se akce HR rande. Na jedné straně je firma, která shání posilu do týmu, na druhé zájemce. Na vzájemné “padnutí do oka” máte 5 minut! Chcete být efektivní a za dvě hodiny vyzpovídat přes dvacítku zájemců? Kontaktujte přímo Gabrielu Hauznerovou na email: hauznerova@icuk.cz

Scroll to Top