Brána do online světa? Sociální sítě a influenceři!

Čísla a trendy v roce 2021 a spousta příkladů z praxe

 

Cowork tour #2/2021

 

Registrovat se
et|icon_clock_alt|}

Kdy?

Čtvrtek 23. 9. 2021; 17:00 – 19:00

et|icon_pin_alt|

Kde?

Bridge 714 – Most

et|icon_id-2|

Pro koho?

Začínajcí podnikatelé

I letos na podzim jsme se rozhodli, že se za vámi rozjedeme. V hledáčku máme opět coworkingová centra napříč celým Ústeckým krajem. A do těchto sdílených kanceláří a kreativních prostor přinášíme workshopy pro začínající podnikatele. Druhou zastávkou bude Bridge 714 v Mostě.

Co se naučíte tentokrát?

Selfíčko na Facebook? Žádný problém. Video, kde sfoukáváte svíčku na svém narozeninovém dortu? Ve vteřině letí do instagramových stories. Když byste ale měli na sociálních sítích začít propagovat svůj byznys, možná už to taková jistota nebude. A proto tu máme Zuzku Vacurovou, která bude lektorkou našeho dalšího workshopu.

Společně si projdeme sociální sítě, které v roce 2021 letí. A už to rozhodně není jen Facebook. Budeme si povídat o aktuálních trendech a číslech, cílových skupinách a příkladech dobré i špatné praxe. Řekneme si, jaký byznys se na kterou síť hodí a jako bonus  vám ukážeme aplikace a nástroje, které vám propagaci na sítích usnadní. 

Neopomeneme ani spolupráci s influencery. Kdo vlastně takový influencer je? Jak najít toho pravého a jak ho oslovit? Na co si dát pozor? V tom všem vám uděláme jednou provždy jasno.

Protože kdo není online, jakoby nebyl. A v dnešní době to platí dvojnásob.

Speakeři

Zuzka Vacurová

CreatiCom

Zuzka Vacurová je specialistka na influencer marketing a sociální sítě. Zkušenosti získala v marketingové agentuře CreatiCom, která dává studentům nejen z Ústecké univerzity praxi a propojuje je s experty v marketingu. Před pár měsíci se stala account managerkou a zároveň vedoucí divize marketingu B2C se specializací na lokální podniky, kde její pracovní náplní je koordinovat práci týmu a starat se o spokojenost klientů. Zuzka zároveň studuje na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem navazující obor ekonomika a management.

O cowork tour

Co se s vámi stane, když se řekne slovo “podnikání”? Pokud vám místo osypek vyskočí na těle husina, tak právě pro vás je cowork tour jako dělaná. Každé jaro a podzim pro vás připravujeme sérii tří workshopů, na kterých se naučíte spoustu praktických věcí, najdete skvělé kontakty a třeba i nastartujete svou podnikatelskou kariéru. Nejšikovnější z vás pak mohou pokračovat do našeho podnikatelského inkubátoru a rozjet to na plné obrátky.

Jak už název napovídá, workshopy se konají v coworkingových centrech napříč Ústeckým krajem. Jsou to prostory, kde se potkávají podnikatelé, živnostníci i firmy. Najdete v nich sdílené i vlastní kanceláře, zasedačky a často i prostor pro eventy nebo skvělou kavárnu. Poznejte je společně s námi!

Bridge 714 v Mostě

Naší další zastávkou je BRIDGE 714 v Mostě.

BRIDGE 714 je svou povahou v rámci regionu ojedinělý projekt, který nabízí dokonalé propojení work – life- balance pro všechny věkové skupiny i profese.

Work – pronájem a sdílení kanceláří či společenského prostoru. Filosofie Coworku (sdíleného pracoviště) napomáhá setkávání lidí z různých oborů, čímž mohou vznikat nové zajímavé projekty nebo se snáze realizují ty stávající.

Life – sportovní a společensko-kulturní akce, jako jsou zumba, jóga, kruhový tréning, sebeobrana pro ženy nebo děti, různá divadelní předstanení, posezení se známými osobnostmi, tématické večery, worshopy, výstavy a jiné.

Balance – optimální propojení práce a odpočinku. Pracovní prostor Coworku zde doplňuje stylová kavárna s venkovní terasou a dětská herna – Bertíkův kouzelný koutek, kde mohou maminky společně s dětmi trávit volné dopoledne a nebo využít dalších služeb, které najdete na www.bridge714.cz

Účast na akci je bezplatná.

Kontakt:

Tereza Karlíková, event manager / karlikova@icuk.cz / 602 355 981.