Buďte součástí rozvoje regionu, staňte se expertem pro podnikatele v Ústeckém kraji

7. 9. 2023

Inovační centrum Ústeckého kraje rozšiřuje svoji nabídku expertních služeb v Ústeckém kraji. Rozšířením databáze expertů pro podnikatele z regionu chce dál rozvíjet podnikatelský ekosystém v Ústeckém kraji. Databáze slouží jako klíčový rozcestník pro všechny, kteří hledají odbornou radu, chtějí konzultovat či hledají inspiraci pro své podnikání.

Pokud jste expertem pro danou oblast související s podnikáním, a chtěli byste své znalosti, zkušenosti a know-how sdílet s podnikateli v Ústeckém kraji, rádi vás přivítáme v našem expertním týmu.

V případě zájmu kontaktujte Venuši Soukupovou, která ráda vše vysvětlí a pomůže s jednoduchým akreditačním procesem nutným pro vstup do regionální databázi expertů.

Další informace naleznete na stránce ICUK Experti.

Newsletter

ABYSTE BYLI „IN“FORMOVÁNI

Jednou měsíčně přinášíme novinky a inspirace, zajímavosti z Ústeckého kraje, rozhovory, podcasty. Informujeme o aktivitách a službách ICUK a zveme na různé vzdělávací a networkingové akce.
Pro startupy a začínající podnikatele přinášíme newsletter Neuron, pro malé a střední podniky je určen B2B newsletter. V přihlášce vyberte, který newsletter chcete odebírat – můžete i oba!

Přihlášením k odběru potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s Zásadami ochrany osobních údajů.
Partneři
Přejít nahoru