CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje
Brigáda ValeoZařiďte si brigádu a podílejte se na vývoji softwaru do autonomních aut!

Inovační centrum Ústeckého kraje pro Vás společně s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně vám nabízí brigádu, která v našem kraji nemá obdoby. POZOR, ZMĚNA MÍSTA VÝKONU PRÁCE! NOVĚ V HOŘENÍ 13, ÚSTÍ NAD LABEM!

 

 Co Vás čeká?

Spolupráce s Univerzitou J. E. Purkyně a společností Valeo na inovativním projektu. Budete nám pomáhat s vývojem auta bez řidiče. Po usednutí ke svému pracovnímu stolu se pustíte do zpracovávání videí. Scénky ze silničního provozu je zapotřebí převést do podoby, které lépe rozumí počítač. Čeká Vás tedy označování aut, cyklistů, chodců a dalších účastníků silničního provozu.

 

Jaká je pracovní doba?

Značně flexibilní. Pracovat můžete každý den v týdnu včetně víkendů, zpravidla od 7:00 do 20:00. V našem rezervačním systému si zvolíte bloky, které Vám nejvíce vyhovují.

 

 Co je dobré umět?

Pokud ovládáte základní práci s počítačem (zejména práci se složkami a soubory v anglickém prostředí Windows), jste pečliví a pozorní, práce je právě pro Vás. V práci se samotným editorem videí Vás proškolíme a dáme Vám dostatek času na zlepšování. Práce je vhodná i pro studenty středních škol.

 

 Co získám?

Zajímavou pracovní zkušenost, která se bude ve Vašem životopise vyjímat – práce na pozici univerzitního výzkumníka. Budete jedním z tvůrců systémů řízení budoucnosti. Kromě toho Vás čeká minimálně 110 Kč/hod.

 

 Kde budete pracovat?

OD BŘEZNA SE MĚNÍ MÍSTO VÝKONU PRÁCE. Nově se pracuje NA ADRESE HOŘENÍ 13, Ústí nad Labem.

 

Napište nám na email valeo@icuk.cz pár vět o sobě, například formou životopisu a krátkého motivačního dopisu. Ozveme se Vám zpátky, domluvíme se s Vámi na termínu školení a po vyřízení formalit můžete ihned začít s prací v týmu, který tvoří budoucnost.

 

 


Pro přijaté zaměstnance/brigádníky

 

 


         

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Projekty

© 2019 Insion

 

 

 


News: