Archiv aktualit

Made in Ústí Region – Pardam – 12.5.2021
Made in Ústí Region – Pardam – 12.5.2021

Populární koncept #MadeInÚstíRegion se vrací. Místo zasedačky v místnosti MS Teams, místo exkurze video prohlídka. Na pořádné dávce inspirace to ale nic nemění. První firmou, která vás u sebe virtuálně přivítá, bude PARDAM NANO4FIBERS.

číst více
Výsledky šetření mezi malými a středními podniky k Operačnímu programu Spravedlivé transformace
Výsledky šetření mezi malými a středními podniky k Operačnímu programu Spravedlivé transformace

Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) provedlo šetření mezi malými a středními podniky v Ústeckém kraji, aby získalo podněty mezi potenciálními žadateli do chystaného Operačního programu Spravedlivá transformace. Téměř třetina z nich má již připravený projekt, na který by mohly zažádat. V operačním programu by mohlo být už od poloviny příštího roku alokováno až několik miliard pro podporu a rozvoj těchto podniků.

číst více

Chcete dostávat novinky pravidelně?

b3lineicon|b3icon-atom||Atom

Neuron pro vaše podnikání a inovace

je elektronický newsletter ICUK, který jednou měsíčně do vašeho e-mailu přináší novinky i inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje, informuje o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.

Před přihlášením k odběru si pročtěte naše Zásady ochrany vašich osobních údajů (GDPR). Vyplněním formuláře s nimi vyjadřujete souhlas. Zakliknutím/nezakliknutím dalších možností pak svůj souhlas můžete specifikovat / omezit.

 

* povinná pole
Specifikace souhlasu se zpracováním osobních údajů