CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Získat až 120 tisíc na spolupráci s výzkumnou organizací mohou firmy už jen do 26. února

Získat až 120 tisíc na spolupráci s výzkumnou organizací mohou firmy už jen do 26. února

23.02.2017 - V neděli 26. února končí příjem žádostí do dotačního programu Inovační vouchery Ústeckého kraje 2017. Šanci uspět s projektem mají letos firmy větší než v uplynulých letech. Ústecký kraj totiž navýšil částku o třetinu oproti loňsku a mezi inovativní podnikatele rozdělí přes 2 miliony korun.


Firmy a živnostníci z Ústeckého kraje mohou v programu Inovační vouchery získat až 120 000 korun na inovaci svého produktu, služby či výrobního procesu, pokud se pro řešení spojí s výzkumnou organizací. Žádost je velmi jednoduchá na administraci a lze ji vyplnit online za jedno odpoledne.

Podmínky programu, vstup do online žádosti najdete zde.

Upozorňujeme, že vyplněnou žádost je třeba rovněž vytisknout a doručit na Krajský úřad Ústeckého kraje nejpozději do pátku 24. února. Do neděle 26. února je možné žádost doručit datovou schránkou na adresu Krajského úřadu Ústeckého kraje – ID datové schránky: t9zbsva


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: