CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Významný zahraniční investor a odborník na moderní technologie posoudí potenciál Ústí nad Labem

Významný zahraniční investor a odborník na moderní technologie posoudí potenciál Ústí nad Labem

05.09.2018 - Ústí nad Labem navštíví ve středu 5. a v pátek 7. září mezinárodně uznávaný vizionář, investor a odborník na exponenciální technologie, smart cities a tzv. průmysl 4.0 Scott Amyx. Smyslem návštěvy organizované Inovačním centrem Ústeckého kraje a izraelským mentorem pro rozvoj talentů Opherem Brayerem z projektu Stages je poznání inovačního, vývojového i ekonomického prostředí regionu a zvážení investičních příležitostí a možností spolupráce.


Scott Amyx, který byl loni hostem futuristické konference Future Port Prague, je členem Singularity University a spolupracuje například s Evropskou komisí či OSN, se sejde se zástupci Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, ČVUT, Czechinvestu, škol zapojených do projektu Stages. Navštíví také Inovační centrum Ústeckého kraje, vybrané brownfieldy anebo technologický park Nupharo.

Získat zájem Scotta Amyxe o Ústecký kraj je jako vyhrát jackpot. Je to výjimečný odborník a mimořádně vytížený člověk. Jsme ale přesvědčeni, že náš region má i díky své velké inovační tradici, skvělému umístění i novým příležitostem co nabídnout a skýtá bohatý potenciál pro spolupráci i investice,“ říká ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček.

Scott Amyx již projevil zájem o metodu Stages pilotně testovanou v letošním roce na základních školách (nejen) v Ústeckém kraji a vyvíjenou izraelským mentorem pro rozvoj talentů Opherem Brayerem. I díky němu náš region navštíví.
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: