CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Virtuální svět: od bádání k podnikání

Virtuální svět: od bádání k podnikání

18.11.2016 - Interaktivní přednášku na téma "Virtuální svět: od bádání k podnikání", která proběhla 15. 11. ve VŠ klubu na FSE, připravil ICUK společně s Přf UJEP pro studenty, ale i veřejnost. Cílem bylo přiblížit tento fenomén dnešní doby a představit projekty s různým směrem využití virtuální reality.


Účastníci měli tak tu čest vidět jak se modeluje krajina, virtuálně si projít historické objekty (např. Jáchymovské lágry), být u toho, když se virtuální realita využívá pro plánování komunikací, ale i jako nástroj pro digitální marketing či budoucnost pro realitní trh.Nechyběla možnost vyzkoušet si VR brýle a projít se fotbalový stadion AC Sparta Praha. Za tímto projektem stojí Virtualizace V&V. Ovšem největší emoce nastávaly při potápění se s velkým bílým žralokem (pochopitelně jsme se potápěli jen virtuálně).

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: