CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Ústecký kraj spouští příjem žádostí do programu Inovační vouchery, na dotaci dosáhne více firem

Ústecký kraj spouští příjem žádostí do programu Inovační vouchery, na dotaci dosáhne více firem

20.01.2017 - Firmy a živnostníci z Ústeckého kraje mohou ode dneška (20. ledna) žádat v programu Inovační vouchery až o 120 000 korun na společný projekt s výzkumnou organizací. Podat elektronickou žádost je možné přes web Inovačního centra Ústeckého kraje anebo přímo na webu Ústeckého kraje až do 26. února 2017.


Dotace je určena pro firmy z Ústeckého kraje, které chtějí inovovat svůj produkt, službu anebo výrobní či pracovní procesy a pro společný projekt se spojí s výzkumnou organizací. Celková alokace programu, který již potřetí vyhlašuje Ústecký kraj a administruje Inovační centrum Ústeckého kraje, činí pro tento rok 2 miliony korun; to je téměř o třetinu více než v loňském roce.

Zájem o Inovační vouchery každým rokem roste. Jen loni jsme přijali více než 50 žádostí, přičemž schválených bylo nakonec 15 projektů. Nárůst celkové alokace nám umožní letos podpořit více projektů,“ vysvětluje Josef Svoboda, vedoucí oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu Ústeckého kraje.


Úplné znění tiskové zprávy

Více informací o programu, pomoc s výběrem partnera z řad výzkumných organizací a elektronickou žádost najdete zde.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: