CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Úspěšný Stanislav Gálik jako přednášející na UJEPu

Úspěšný Stanislav Gálik jako přednášející na UJEPu

09.03.2017 - Kurz podnikání v regionu a další z jeho přednášejících. Tentokrát podnikatel zařazený prestižním časopisem Forbes do rubriky 30 pod 30.


Stanislav Gálik – úspěšný mladý podnikatel. Zakladatel módní značky Galard, inovačního centra Unifer, ale také spisovatel, který sepsal své originální cestování po světě (Jak si stopnout letadlo) – stopoval pouze bohaté lidi a dal tak vzniknout tzv. richhikingu.


Na Univerzitě J. E. Purkyně vznikl ve spolupráci s ICUK nový, prakticky orientovaný předmět „Podnikání v regionu“, kde s 14denní pravidelností přednášejí úspěšní podnikatelé. A jsou mezi nimi opravdu hvězdná jména. Tentokrát to byl právě Stanislav Gálik, který prezentoval neocenitelné zkušenosti z praxe na téma „Velkého marketingu s malým rozpočtem“. Standa je aktuálně velmi ceněným zbožím a tak se přednášková místnost naplnila k prasknutí nejen studenty, ale i veřejností.


Speciální bonus pak spočíval v individuálních konzultací, které patřily našim start-upům, které jsou zapojeny do našeho inkubačního programu StartUp Go.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: