CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Týden inovací 2018 - stovky událostí po celé ČR, svíticí rostlina a první robot se státním občanstvím

Týden inovací 2018 - stovky událostí po celé ČR, svíticí rostlina a první robot se státním občanstvím

01.05.2018 - Blíží se největší událost pro podporu inovací v ČR - Týden inovací 2018, který proběhne ve dnech od 14. do 21. května. Jako inovační centrum nemůžeme chybět, takže co jsme si pro vás připravili?


Jako Silver partner Týdne inovací jsme nachystali hned dva semináře na téma "Akademici-podnikatelé: Jak proměnit znalosti na business" s předním expertem na transfer znalostí Vojtěchem Kadlecem ze společnosti UNICO.AI.

Nejprve se tento seminář odehraje rovnou na hlavní události Týdne inovací - 14. 5. v 17:30 v Praze ve Fóru Karlín, kde nás také můžete navštívit na našem stánku. Více informací a registrace na seminář v Praze.

Následně, v trochu obsáhlejší formě workshopu, téma podnikání na vysokých školách a zakládání startupů a spin-off firem, zazní i v Ústí nad Labem - 18. 5. v 10.00 na ICUKu. Více informací a registrace na seminář v Ústí nad Labem.


Týden inovací 2018

Týden inovací je již třetí ročník největší celorepublikové události k podpoře inovací, v rámci které se uskuteční více než 100 doprovodných akcí napříč celou ČR. Hlavní událostí Týdne inovací je inovační veletrh a mezinárodní konference, která se koná 14. 5. v již zmiňovaném pražském Fóru Karlín.

Na inovačním veletrhu a konferenci se můžete těšit na prezentaci top izraelských a českých inovací, přínosné semináře, senzační svíticí rostlinu nizozemského projektu Living Light, laserové projekce, projížďky Teslou X, ale také na speciálního hosta, robotku Sophii - prvního robota na světě se státním občanstvím! Bude to poprvé, kdy Sophia navštíví Českou republiku a my doufáme, že neopomene, kde vzniklo slovo "robot". 

 

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: