CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Trendy automobilového průmyslu představí konference Reactions

Trendy automobilového průmyslu představí konference Reactions

09.10.2018 - Budoucnost automobilového průmyslu a chemie budou předmětem odborné konference Reactions, kterou pořádá společnost Unipetrol v pražském Fóru Karlín ve čtvrtek 9. října. Inovační centrum Ústeckého kraje se stalo partnerem konference a ředitel ICUK Tomáš Siviček na ní vystoupí v diskusním panelu.


Konference Reactions přinese nové směry a trendy v automobilovém průmyslu, jako jsou autonomní mobilita, alternativní pohony, sdílená ekonomika a budoucnost polymerů v automotive. Nad tématy se zamyslí a budou diskutovat významní mezinárodní experti, inovátoři a vědci.


S tématem budoucnosti automobilů a využití polymerů vystoupí například Gregory Haye, odborník na materiály a procesy ve společnosti Local Motors, jak promění alternativní paliva celý automobilový průmysl, pak ozřejmí generální ředitel společnosti Toyota Motor Europe Stephan Herbst. V diskusním panelu s tématem budoucnosti automobilového průmyslu a využití polymerů vystoupí také ředitel ICUK Tomáš Siviček, který představí některé vize a projekty Inovačního centra Ústeckého kraje v této oblasti.


Návštěvníci si vedle hlavního programu budou moci prozkoumat virtuální verzi města budoucnosti, Polymer Smart city, prohlédnout automobil na vodíkový pohon Toyota Mirai, nebo soupeřit ve stolním fotbale s industriálním robotem od firmy FANUC.


Konference, na níž se setkají prestižní partneři společnosti Unipetrol, získala v loňském roce ocenění za nejúspěšnější B2B akci roku. Letos se poprvé otevírá i širší veřejnosti. Vstupenky na akci i úplný program najdete na webu www.reactions.cz.
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: