CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Studenti technických či přírodovědeckých oborů, hledáte zajímavou odbornou praxi? Získejte stipendium...

Studenti technických či přírodovědeckých oborů, hledáte zajímavou odbornou praxi? Získejte stipendium...

15.02.2019 - Stipendijní program je určen studentům vysokých škol v přírodovědných nebo technických oborech se zaměřením zejména na inženýrskou geologii, geotechniku, hydrogeologii, geomorfologii nebo podobný obor


VÚHU působí převážně v Ústeckém kraji a zabývá se komplexní problematikou lomového dobývání hnědého uhlí a je pro nás otázka trvalého rozvoje lidských zdrojů prioritou. I přes současný útlum hnědouhelné těžby bude problematika spojená s útlumem jednotlivých těžebních lokalit, jejich hydrickými rekultivacemi, důlními vodami a zahlazováním následků povrchové těžby uhlí, řešena v několika následujících desetiletích.


V rámci stipendijního programu získají studenti měsíční studijní podporu v základní výši 6 000,- Kč. Dále získají možnost výkonu odborné praxe, možnost výběru z pestrých témat diplomových i dizertačních prací zaměřených na skutečnou odbornou problematiku, ale především garanci nástupu na pozici odborného řešitele ihned po úspěšném ukončení studia – tedy záruku skutečné práce v oboru.


Pokud vás stipendium zajímá, napište na info@vuhu.cz


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: