CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Středoškoláci, staňte se mladou hvězdou kraje! SOUTĚŽ A PODNIKEJ začíná s registracemi vašich podnikatelských nápadů

Středoškoláci, staňte se mladou hvězdou kraje! SOUTĚŽ A PODNIKEJ začíná s registracemi vašich podnikatelských nápadů

05.09.2017 - Soutěž je určena studentům, kteří mají zájem o inovativní řešení problémů a tvorbu svého vlastního podnikání ještě na střední škole a později při svém dalším studiu či praxi. ICUK je regionálním partnerem a pomůže vám podnikatelský nápad zformulovat. Tak vytáhněte nápady ze šuplíku a napište nám.


Své projekty můžete registrovat od 1. 9. až do 4. 10. 2017. Meze vaší kreativitě se nekladou, proto můžete přihlásit jakýkoliv podnikatelský nápad. Zúčastnit se můžete i v týmu, ovšem ten nesmí být složený z více než 3 členů.


Pokud zatím nosíte svou myšlenku jen v hlavě, ICUK jako regionální partner soutěže, vám pomůže s formulací podnikatelského záměru na papír. Stačí nám napsat na náš facebook profil a my vám pomůžeme. Samotnou registraci projektu naleznete na oficiální stránce soutěže.


Poté, co registrujete svůj nápad, budou následovat regionální kola. Regionální kolo v Ústí nad Labem se koná 22. 12. 2017. Neváhejte a staňte se mladou podnikatelskou hvězdou Ústeckého kraje!


A jaké projekty se zúčastnily minulého ročníku?
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: