CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Startup podpořený v ICUK se dostal do TOP 8 nejlepších BioTech projektů prestižní soutěže

Startup podpořený v ICUK se dostal do TOP 8 nejlepších BioTech projektů prestižní soutěže

13.10.2017 - Martina Štefanková s projektem Mamavis se probojovala mezi nejlepší padesátku startupů českého kola prestižní celosvětové soutěže o investici milion dolarů Startup World Cup. V kategorii BioTech Award by Delta Ventures je pak mezi nejlepší českou osmičkou. Z českého kola vzejde jeden vítěz, který pojede na celosvětové finále do Silicon Valley.


Za projektem Mamavis stojí příběh příběh maminky, které lékař pro léčbu jejího dítěte doporučil Priessnitzův zábal. Klasická metoda našich babiček ale u malého dítěte selhávala, nedržela na těle, dítě si ji sundávalo. A protože na trhu neexistovalo hotové řešení, přišla s vlastním, pro které si nechala schválit užitný vzor, a rozběhla podnikání. Hotový vícevrstvý zábalový pás se nakonec ukázal jako velmi univerzální, a tak mohla brzy přijít s dalšími produkty, které například pomáhají při bolestech krku, šíje, zad atp.


Mamavis prošel ICUK inkubátorem StartUp Go, který zakladatelce pomohl ujasnit si svůj byznys plán, nastavit si cenovou politiku a především díky inkubátoru došlo k rozšíření týmu, který aktuálně na projektu pracuje. Není proto divu, že Mamavis následně ovládl i StartUp Go Grill - závěrečná prezentace start-upů z inkubátoru před investory.


Chcete se o Mamavis dozvědět více? Navštivte jejich oficiální web.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: