CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Startup, který si prošel inkubátorem od ICUK, dostal několikamilionovou investici

Startup, který si prošel inkubátorem od ICUK, dostal několikamilionovou investici

07.08.2017 - Cestovatelský startup Tellmehi, si prošel podnikatelským inkubátorem od ICUK (StartUp Go) a představil se na StartUp Go Grill, kde se umístil na 3. místě. A ten samý večer se Robert Pecka, zakladatel Tellmehi, poprvé potkal se svým investorem. O pár měsíců později došlo k investici v řádu několika miliónů korun od Armex Technologies - investora, který hledá technologické a IT startupy.


Tellmehi je projekt cestovatelské sociální sítě zaměřené na komunikaci a poznávání turistických destinací mezi cestovateli a samotnými obyvateli daných destinací. Cestovatelé si mohou v aplikaci vyměňovat své zkušenosti se zkušenými místními, kteří dokáží poradit a dát ty nejlepší tipy na základě dobré znalosti místa.


Tellmehi můžete sledovat jak na oficiálním webu, tak na facebookovém účtu. A pokud máte jakýkoliv podnikatelský nápad, ozvěte se nám. My Vám pomůžeme s rozvojem Vaší idey a připravíme Vás na prezentaci před investorem.

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: