CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Startuje devátý ročník soutěže na pomoc začínajícím podnikatelům T-Mobile Rozjezdy

Startuje devátý ročník soutěže na pomoc začínajícím podnikatelům T-Mobile Rozjezdy

28.01.2019 - Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo už na vlastní triko podnikáte? Nebo znáte někoho takového ve svém okolí? Přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů! Celkový vítěz může vyhrát cenu v hodnotě až 750 000 Kč. ICUK je regionáním partnerem soutěže, a proto se nám neváhejte ozvat a my s vámi probereme projekt i poradíme s přihláškou.


Už podeváté T-Mobile podpoří drobné začínající podnikatele v rámci programu T-Mobile Rozjezdy. Až 42 zajímavých podnikatelských nápadů se může těšit na ceny v celkové hodnotě téměř 3,5 milionu Kč, které se mimo jiné skládají z financí na rozjezd, balíčků služeb a věcných cen potřebných pro podnikání. Nedílnou součástí podpory je také poradenství odborníků.


Pro koho je soutěž přesně určena? Pro všechny, kteří:

  • mají v hlavě nápad a plán, jak na něm postavit podnikání
  • podnikají s přihlašovaným předmětem podnikání méně než rok nebo své podnikání rozjedou do šesti měsíců od vyhodnocení soutěže. Nevadí tedy, jestli jste v minulosti s jiným produktem nebo službou již podnikali a že máte IČO déle než rok.

A jaké výhry čekají na vítěze?

Celostátní vítěz kromě finanční injekce 250 000 korun vyhraje i kreativní návrh reklamní kampaně, poradenství a věcné ceny od partnerů soutěže. Získá tak výhru v celkové výši skoro 750 000 korun.

Pro vítěze on-line hlasování veřejnosti je připraveno 100 000 korun a telekomunikační balíček v celkové hodnotě 17 844 korun.

Podporu na rozjezd podnikání ve výši zhruba 130 000 korun získají i regionální vítězové.


ICUK vám poradí

Přihlásit své projekty můžete od 28. ledna do 4. března. Pokud si nejste jistí a chcete s námi probrat váš podnikatelský nápad anebo pomoci s přihláškou, neváhejte se nám ozvat na: miskovsky@icuk.cz.


Více o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

Tiskovou zprávu o soutěži najdete zde.

 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: