CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Startuje 5. ročník Laboratoř Nadace Vodafone

Startuje 5. ročník Laboratoř Nadace Vodafone

23.10.2017 - Laboratoř Nadace Vodafone je devítiměsíční inkubační a akcelerační program, který nápady na technologické sociální inovace přetváří v udržitelné sociální podniky a sociální startupy. Do Laboratoře Nadace Vodafone se mohou přihlásit nestátní neziskové organizace, sociální podnikatelé a nově i jednotlivci či neformální týmy.


Co musí splňovat projekty, které se chtějí zapojit do programu?


Projekty se zaměřují na vzdělávání (zejména digitální), rozšiřují přístup ke zdrojům pro osoby ohrožené na trhu práce nebo osoby ohrožené sociálním vyloučením. Projekty se rovněž zaměřují na přístup k informacím a datům, které umožňují realizovat sociální inovace, k dostupným a kvalitním sociálním a zdravotním službám, podporují a rozvíjejí sociální podnikání, komunitní rozvoj, tvorbu pracovních příležitostí a v neposlední řadě rovnost a diverzitu.


Projekt  přináší nové řešení konkrétního společenského problému, které je účinnější než stávající alternativy (tzv. sociální inovace). Projekt má prokazatelný pozitivní dopad na život minimálně tisícovky lidí. Projekt je realizovaný na území České republiky případně v zahraničí organizací se sídlem v České republice.


Přihlásit se do programu můžete zde. Pokud si stále nejste jistí, zdali splňujete kritéria nebo si nevíte rady s přihláškou, ozvěte se.


PŘIHLÁŠKY SE UZAVÍRAJÍ 31. 10. 2017
 


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: