CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Start-upy, pankáči a peníze

Start-upy, pankáči a peníze

30.11.2016 - První dva prosincové týdny by měli zbystřit začínající firmy, podnikající studenti i ti, co o podnikání zatím jen přemýšlejí. Na fakultě sociálně-ekonomické UJEP je čekají hned dvě přednášky věnované start-upům. První s názvem Financování start-up firem je připravena už na čtvrtek 1. 12., druhá se koná o týden později 8. 12. a má název Jak pankáči v korporaci zakládají start-up.


Pro začínající podnikatele je více než důležité vyznat se ve financování svého záměru. Během přednášky Ladislava Dvořáka z České spořitelny se studenti dozvědí, jaké programy a nástroje na podporu financování začínajících podniků a podnikatelů mohou použít. V přednášce o týden později se vás zase Lukáš Mencl, jeden z Digitálních pankáčů České spořitelny, pokusí zaujmout tématem, jak se dělá start-up ve velké korporaci a jak i relativně malá česká banka může inspirovat samotný Amazon.


Přednášky se konají v místnosti 303 na FSE UJEP vždy od 10.00 h. a pro studenty je připravila Česká spořitelna. Partnerem přednášek je Inovační centrum Ústeckého kraje.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: