CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Start programu StartUp Go!

Start programu StartUp Go!

01.11.2016 - Ve čtvrtek 27. 10. nám odstartoval pilotní akcelerační program ICUKu na podporu podnikatelů – StartUp Go. Tato 10ti týdenní cesta, po níž se začínající podnikatelé vydali, je má dovést k novým obzorům a pohledům na své podnikání.


První sezení se věnovalo tématu „Odhalení tržní mezery, prostor pro podnikání“ pod vedením Ing. Kamily Tišlerové, Ph.D., specialistkou na marketing a koučkou pro firemní správu, která může účastníkům nabídnout své mnohaleté zkušenosti. Po celý den vládla přátelská atmosféra a samotný networking započal ještě před oficiální začátkem semináře. A to i přes fakt, že se účastníci pohybují ve velmi odlišných oblastí podnikání – od nahrávacího studia či kreslení mandal, po pořádání zážitkových akcí a IT startupu.


Jak na netradičně strávený den nahlíží samotní zúčastnění podnikatelé a co bylo jejich hlavní motivací se přihlásti do programu? „Přihlásili jsme se z důvodu zpětné vazby na naše nové podnikatelské záměry, které máme zatím pouze v hlavě. Poslechnout si informace od zkušenějších lidí je k nezaplacení a zde to platí dvojnásob, když je celý program pilotně zdarma. Líbí se nám, že informace nám podané nejsou nikterak obecné. Se školitelkou jsme se bavili nad jasnými a konkrétními kroky, které plánujeme a díky tomu jsme zpět dostali jasnou odezvu. Osobně pro mě bylo velmi inspirující, když jsme měli vysvětlit ostatním účastníkům co vlastně děláme a následně si od nich vyslechnout nové proudy záměrů a úhlů pohledu, které by nás nikdy nenapadly. Přirovnal bych to ke střetu dvou různých „informačních bublin“, kdy jejich spojením dojde k velmi zajímavým podnětům“ odpovídá P. Vít z projektu Virtualizace V&V.

Aktuálně je program plný, ovšem již teď se můžete přihlašovat do dalšího kola. Stačí nás kontaktovat myskovski@icuk.cz
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: