CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

STAGES - moderní vzdělávací projekt pro talentované děti by mohl začít v Ústí nad Labem

STAGES - moderní vzdělávací projekt pro talentované děti by mohl začít v Ústí nad Labem

19.06.2017 - Projekt iniciovaný týmem izraelského experta a mentora pro rozvoj talentů Ophera Brayera se zaměřuje na aplikaci nejmodernějších výukových metod relevantních pro 21. století. Využijme možnost realizovat tento projekt přímo v Ústí nad Labem a vybudovat zde Výzkumně-vývojové a vzdělávací centrum, které bude součástí světové sítě off a online institucí, které budou vycházet z Opher Brayer's Multi- Talent Disciplinary Model s úzkým propojením na svět technologických inovací.


Projekt může do regionu přinést, díky zapojení aktivních pedagogů, nové přístupy a možnosti rozvoje dětí, které se ve zkratce řečeno narodily do světa technologií a aplikací, jsou zručné, talentované, zvládají multi-tasking, lépe se soustředí a běžně využívají chytré telefony a další technologie. Realizací projektu STAGES můžeme vytvořit nové šance pro rozvoj nastupující chytré generace dětí v našem regionu a v ČR.


Akce se koná: 

27. ČERVNA 2017, 13 - 19 HOD., Pedagogická fakulta UJEP, místnost CS 122, České Mládeže 8, Ústí nad Labem - PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU A METODIK

28. ČERVNA 2017, 13 - 16 HOD., Pedagogická fakulta UJEP, místnost CS 122, České Mládeže 8, Ústí nad Labem - STRATEGIE A MOŽNOSTI REALIZACE VE ŠKOLÁCH


Více o projektu STAGES.


REGISTRACE

podrapska@icuk.cz 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: