CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

SLUSH 2018 - světový startupový festival

SLUSH 2018 - světový startupový festival

09.12.2018 - 20.000 návštěvníků, 2.600 vystavujících startupů, 1.600 investorů, 600 novinářů a 2.200 pořadatelů. Takový je rychlý souhrn jednoho ze světově největších startupových festivalů, který se konal v Helsinkách - SLUSH 2018. A my měli tu možnost se této události zúčastnit.


Na tuto prestižní událost jsme se vydali, abychom navázali nové spolupráce se zahraničními inkubátory, investory, experty či se nechali inspirovat novými startupovými projekty. A čekal na nás perfektně zorganizovaný festival, který nás svou velikostí překvapil!


SLUSH je festival, který se koná napříč různými světovými městy (Tokyo, Shanghai, Singapore a již zmiňované Helsinky). Během jeho průběhu také běží doprovodné akce po celém světě. Po sedmi letech, co se festival pravidelně organizuje, vyrostl z události pro cca 300 lidí globální projekt, díky kterému se pořádá více než 75 doprovodných akcí, které navštíví přes 40 000 návštěvníků z různých koutů světa.


SLUSH 2018 se konal od 4. 12. do 5. 12. a do Helsinek přilákal 20 000 návštěvníků, kteří se mohli těšit na výborné prezentace a ještě lepší řečníky. Přesvědčit se můžete sami:

DAY 1 - Highlight
DAY 2 - Highlight


My si z festivalu odnášíme skvělé kontakty na moskevský a berlínský inkubátor. Oba zmíněné inkubátory s sebou přivezly své startupy, stejně jako jsme to udělali my na Future Port Prague.


SLUSH 2018 rozhodně doporučujeme navštívit, pokud chcete navázat nové kontakty, spolupráce či objevit nové přístupy / myšlenky, které by mohly do vašeho podnikání přinést inovace.
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: