CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Sdílené kanceláře na ICUKu: S-dílna

Sdílené kanceláře na ICUKu: S-dílna

19.01.2017 - První sdílené kanceláře v Ústí nad Labem otevřelo ve svých prostorách v krajském městě Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK). Pod názvem „S-dílna“ zahájil slavnostně ve středu 18. ledna projekt tzv. coworkingového centra.


Našim cílem je vytvořit prostor, kde se budou potkávat podnikaví lidé a sdílet své myšlenky a nápady,“ řekl při otevření „S-dílny“ ředitel ICUK Tomáš Siviček. Podporu realizaci projevil i Ústecký kraj, který je jedním ze zakladatelů Inovačního centra. „Vítáme všechny aktivity, které přináší do našeho regionu inspiraci, inovace i pomoc v podnikání,“ uvedl k tématu náměstek hejtmana Ústeckého kraje Stanislav Rybák, v jehož kompetenci jsou mimo jiné také strategie a příprava a realizace projektů.


Sdílené kanceláře v objektu ICUK v Klíšské ulici umožní zájemcům nejen možnost v klidu pracovat na svých vlastních myšlenkách. Spolu s dalšími návštěvníky mají možnost konzultovat a rozvíjet své nápady. Dveře jsou zde otevřeny nejen pro mladé, ale také zkušeným matadorům, kteří se chtějí pohybovat v inspirativním prostředí vybaveném mimo jiné i zajímavým designovým nábytkem firmy Morales. 


Rezervace místa v „S-dílně“, jejíž samozřejmostí je i wifi, je možná na e-mailu sdilna@icuk.cz, otevřena je od pondělí do pátku vždy od 9 do 17 hodin. Jak sami organizátoři projektu uvádějí, sdílené kanceláře můžete navštívit až do odvolání zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva Krajského úřadu Ústeckého kraje


Při práci na coworkingovém centru nás již samotné napadlo pár otázek, které Vám teď asi leží v hlavě:


Odkdy budu moci využívat prostory S-dílny?

Oficiální otevření plánujeme na středu 18. 1. 2017. Takže potom, co přestřihneme slavnostně pásku a bouchneme šampaňské, jsou prostory Vaše.


Proč vlastně S-dílna?

Coworkingové centrum či sdílené kanceláře jsou jednoduše řečeno sdílené prostory, kde se prohlubují nápady či pracuje již na rozdělaných projektech. Proto „S“, jako sdílený prostor a „dílna“, neboť v dílně se vždy na něčem pracuje.


Jaká je cena za to, že se mohu posadit v těchto inspirativních prostorech?

ŽÁDNÁ. S-Dílna je od otevření do odvolání ZDARMA. 


To si tam jen sednu a budu koukat do zdi?

Pokud chceš a dovede tě to k zajímavým myšlenkám, tak ano. Záleží na každém, čím chce trávit svůj čas. Ovšem v místě S-dílny bude relaxační část, asi netřeba říkat proč. A místnost se stoly a tiskárnou, kterou můžete využívat. Pochopitelně je k dispozici wi-fi a kafe, protože bez wi-fi a kafe se přece dnes nepracuje.


Koho tam mohu potkat?

To je na coworkingových centrech to nejkrásnější – NIKDY nevíte, koho tam potkáte, a v tom je to kouzlo. Každopádně vždy jde o lidi, kteří se snaží rozvinout své nápady a srší energií. A to jak mladí studenti, tak zkušení matadoři, kteří se chtějí pohybovat v inspirativním prostředí.


Jaká je doba otevření?

Od pondělí do pátku každý den od 9 h – 17 h.


Jak si mám rezervovat své místo v S-dílně?

Napište nám na email: sdilna@icuk.cz . Zde na Vás čeká Zuzka, která pro Vás S-dílnu vyštukovala, přebarvila, vybavila a ušila polštáře, by se Vám lépe pracovalo. Ano, lze říci, že celá S-dílna je handmade.


Pište, sdílejte ptejte se nás na cokoliv, co jsme Vám nezodpověděli. S-dílna je tu pro Vás. 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: