CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

S námi budete v centru dění!

S námi budete v centru dění!

15.12.2016 - Chcete se dozvědět o pozitivním dění v našem kraji? Tak právě pro Vás jsme vytvořili nový newsletter od Inovačního centra Ústeckého kraje „Neuron pro Vaše podnikání a inovace“.


Neuron pro Vaše podnikání a inovace Vám bude každé 2. úterý v měsíci přinášet novinky a inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje. Samozřejmostí jsou informace o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.


První číslo je již na světě a co se v něm dočtete? Tak především dobré zprávy z našeho kraje, které se odehrály za poslední měsíc. Kalendář inspirativních akcí, na které můžete dorazit. Success strories – rozhovor s Filipem Molčanem, ale také zajímavá rubrika „slovníček inovátorů“. A v neposlední řadě galerie akcí, které jsme pro Vás připravili – najdete se na fotkách?


A jak zdarma získat newsletter ICUKu: Neuron pro Vaše podnikání a inovace? Stačí se přihlásit (pouze pomocí emailu) k odběru a už Vám nikdy neunikne žádná podstatná informace z našeho kraje.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: