CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Rychlé inovační rande od ICUK bude v hlavním programu veletrhu VVI 2018

Rychlé inovační rande od ICUK bude v hlavním programu veletrhu VVI 2018

09.03.2017 - Inovační centrum Ústeckého kraje se zúčastnilo jako vystavovatel Veletrhu věda, výzkum, inovace v Brně. Veletrh si kladl za cíl propojit firmy a výzkumné organizace z celé ČR.


Na několikadenním veletrhu (28. 2. – 2. 3.) připravilo Inovační centrum Ústeckého kraje akci s názvem Rychlé inovační rande. Jedná se o speed dating mezi firmami a výzkumnými organizacemi, kdy každý zástupce organizace má několik málo chvil na představení činnosti firmy/VO pro nalezení partnera ke spolupráci. Tím se tento formát schůzky stává velmi efektivní metodou, jak za pár desítek minut mluvit s několika potenciálními partnery.


Rychlého inovačního rande se zúčastnily firmy a výzkumné organizace, jako je UCEEB, Vysoké učení technické v Brně, Valeo, Ceitec Nano research infrastructure, CESNET, z.s.p.o., Univerzita Jana Evangelisty Purkyně - UJEP a další.


Že je tento formát velmi efektivní pro navázání spolupráce s partnery dokazují samotné výsledky – z celkového počtu 10 zúčastněných firem, jich 9 našlo svého partnera pro budoucí spolupráci.


Odezva na akci byla natolik pozitivní, že nás pořadatelé veletrhu požádali o zorganizování Rychlého inovačního rande pro všechny účastníky příštího ročníku veletrhu. Takže je velká pravděpodobnost, že si „zarandíme“ v Brně znovu.

Firma či VO, která má zájem, nás může kontaktovat.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: