CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Revoluci v inzerci nemovitostí odstartuje startup z ICUK

Revoluci v inzerci nemovitostí odstartuje startup z ICUK

13.10.2017 - Startup Virtualizace V&V, který si prošel naším inkubátorem StartUp Go a následně i vyhrál StartUp Go Grill (Ústecký "Den D"), uzavřel smlouvu s jedním z největších webových portálů, zabývajícím se inzercí nemovitostí.


Klukům z Virtualizace V&V se podařilo navázat spolupráci a následně dojít až k podpisu smlouvy s webovým portálem Reality.idnes.cz. Můžeme se tak těšit na spojení virtuální reality a inzerce nemovitostí.


"Určitě znáte ten případ, kdy hledáte bydlení a byty/domy jsou na webu nafocené takovým způsobem, že vás samotná jejich prezentace odradí. Navíc se vůbec v potenciální nemovitosti nedokážete zorientovat a vrcholem je, když například velký rodinný dům o 5 místnostech má v inzerátu jen 3 fotky. To jsou případy, kdy přesně taková inzerce je absolutně neefektivní jak pro makléře, tak pro člověka, co nemovitost hledá," vysvětluje Petr Vít a dodává: "Virtuální prohlídky nemovitostí nejsou nic nového, my jsme však první, kdo se dohodl s opravdu velkým inzertním webem. A tuto zakázku jsme dostali na základě interaktivity, kterou do prohlídek dokážeme implementovat."


A jak výsledná prohlídka vypadá, ukazuje Virtualizace V&V v demonstrativní ukázce - doporučujeme pustit zvuk v prohlídce.


Díky spojení Virtualizace V&V a Reality.idnes.cz si tak budete moci projít některé nemovitosti dříve, než se tam skutečně fyzicky vydáte. To ušetří čas a energii nejen Vám, ale i makléřům. Navíc jsou prohlídky vždy doplněny o potřebné informace, takže zvuky, komentáře a videa navodí skutečnou atmosféru z daného místa. A pokud se Vám nemovitost zalíbí, můžete si rovnou z prohlídky sjednat schůzku s makléřem.


Dva bratři, kteří za projektem stojí, se přihlásili do našeho inkubátoru StartUp Go. Inkubátor jim dle jejich slov pomohl stanovit si priority a jasné cíle, neboť bratři měli plno nápadů, ale chyběla jim soustředěnost daným směrem.


Virtualizace V&V se zabývá tvorbou virtuálních prohlídek. Jejich originalita a především interaktivita tomuto startupu zajistila vítězství v T-Mobile Rozjezdy 2016 a StartUp Go Grill.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: