CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Přehled inovačních firem na jednom místě - zpracovali jsme pro vás nový Výzkumný atlas Ústeckého kraje

Přehled inovačních firem na jednom místě - zpracovali jsme pro vás nový Výzkumný atlas Ústeckého kraje

25.06.2018 - Výzkumný atlas Ústeckého kraje je publikace, která vznikla ve spolupráci Inovačního centra Ústeckého kraje, Ústeckého kraje a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně s cílem zvýšit informovanost o konkrétní nabídce a poptávce po výzkumně vývojových a inovačních aktivitách Ústeckého kraje. Nyní vychází jeho aktualizovaná verze.


Inspirací nám byl obdobný atlas mapující instituce v oblasti výzkumu a vývoje v sousedním Sasku. Atlas vyšel v tištěné a digitální verzi již v roce 2016, nyní vychází jeho aktualizovaná a rozšířená verze, která obsahuje 38 profilů inovativních firem a výzkumných organizací v regionu. Atlas je dostupný rovněž v němčině a angličtině.

 

Profily jednotlivých společností uvedených v atlase obsahují základní kontaktní informace, stručný profil a oblasti jejich činnosti, vývojové a inovační aktivity, budoucí rozvoj a potenciál pro spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a inovací.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: