CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Na UJEP proběhne národní finále Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti

Na UJEP proběhne národní finále Středoškolské soutěže v kybernetické bezpečnosti

17.04.2019 - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně bude 25. dubna hostit národní finále Středoškolské soutěže ČR v kybernetické bezpečnosti. Postoupilo do něj na 34 středoškolských a 5 vysokoškolských studentů. Na návštěvníky čeká na MFC UJEP vedle finálového klání i bohatý vzdělávací program na téma kybernetické bezpečnosti a digitálního vzdělávání.


Katedra informatiky PřF UJEP, která je partnerem akce, připravila například Setkání s didaktikou informatiky. Těšit se můžete ale i na další workshopy, job fair, a navečer na vyhlášení vítězů soutěže. Té se v prvním kole zúčastnilo 3823 studentů ze 107 různých středních škol. Do druhého kola postoupilo 1276 studentů a ve finále se jich utká už jen 34 ze středních a 5 z vysokých škol. Akce probíhá celý den, úplný program a povinnou registraci najdete zde.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: