CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Miliony pro začínající podnikatele. Uspěly i startupy z ICUK

Miliony pro začínající podnikatele. Uspěly i startupy z ICUK

07.08.2017 - Virtualizace V&V, zabývající se virtuální realitou, vyhrály předchozí ročník StartUp Go Grillu. MakersPoint a MAMAVIS se před porotou StartUp Go Grillu ocitli ve druhém běhu podnikatelského inkubátoru od ICUK, přičemž projekt MAMAVIS se stal vítězem. Tyto tři startupy se svou žádostí o dotaci pro začínající podnikatele uspěly.


Pár čísel o dotačním programu „Podpora začínajících podnikatelů v Ústeckém kraji pro rok 2017“
Termín pro podání žádostí o dotaci byl od 9. 2. 2017 do 9. 3. 2017. V tomto termínu bylo doručeno 169 žádostí o poskytnutí dotace v celkové požadované výši 20 804 782,- Kč. Z předložených projektů bylo 45 inovativních, 10 z periferních lokalit a 13 projektů bylo předloženo studenty či absolventy. Celkem byl avizován vznik 71,5 pracovních míst v Ústeckém kraji. Pět žádostí o dotaci bylo doručeno po termínu uzávěrky příjmu žádostí. Prostřednictvím Regionálního podpůrného fondu Ústeckého kraje byl program podpořen částkou 8 milionů korun, z toho 3 902 910 Kč neinvestiční dotace, 4 097 090 Kč investiční dotace


Chcete pomoci se stanovením správného byznys plánu, který obstojí před investory? Napište se nám a my Vám pomůžeme.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: