CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Kraj schválil dotace na inovace a podpoří i začínající podnikatele

Kraj schválil dotace na inovace a podpoří i začínající podnikatele

19.12.2018 - Once again, companies from the Usti Region can apply for a grant to innovate products, services, and processes developed in collaboration with a research organization. The Usti Regional Council has approved the framework of the Innovation Vouchers of the Usti Region programme for 2019. There will even be grants available for beginning enterprisers.


Program Inovační vouchery Ústeckého kraje pro rok 2019 podpoří inovační projekty regionálních firem stejně jako letos částkou až 199 000 Kč a zaplatí jim tak až 70 % celkových způsobilých nákladů.  V příštím roce by navíc na dotace mělo dosáhnout více firem, zastupitelstvo schválilo celkovou alokaci 2 miliony korun, ke kterým přibude ještě přebytek z uplynulého roku.

Krajské zastupitelstvo schválilo na svém zasedání 10. prosince rovněž dotace pro začínající podnikatele. Cílem tohoto programu je zvýšit konkurenceschopnost Ústeckého kraje podporou malého začínajícího podnikání, rozvoj podnikatelského prostředí regionu a tvorba nových pracovních příležitostí.

Příjem žádostí do programu Inovační vouchery bude probíhat tradičně od konce ledna do konce února, přesné termíny přineseme, sledujte naši podstránku k tomuto dotačnímu titulu. AKTUÁLNĚ VYVĚŠENA VÝZVA A NOVÉ DOKUMENTY KE STAŽENÍ.
 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: