CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Kiska, Gálik, Andrýsek… hvězdná jména přiveze na UJEP nový kurz Podnikání v regionu

Kiska, Gálik, Andrýsek… hvězdná jména přiveze na UJEP nový kurz Podnikání v regionu

06.02.2017 - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně s Inovačním centrem Ústeckého kraje připravily pro studenty prakticky orientovaný kurz Podnikání v regionu. Mezi chystanými přednášejícími jsou i taková jména jako „lovec“ a mecenáš startupů Andrej Kiska z Credo Ventures, stopař letadel boháčů Stanislav Gálik, jeden z nejúspěšnějších současných startuperů Filip Molčan anebo zakladatel agentury Socialsharks Petr Andrýsek.


Kurz je určen pro studenty Fakulty sociálně ekonomické UJEP, kterým na praktických příkladech poskytne základy podnikání. Přednášky, které budou kurz prokládat jednou za 14 dní, budou přístupné i širší veřejnosti. Univerzita J. E. Purkyně se zároveň jako první veřejná škola v tomto kurzu připojuje k programu Social Impact Award, jehož koordinátorka bude rovněž hostem na jedné z prvních přednášek kurzu 13. 2. Studenti během kurzu budou pracovat na business plánu z oblasti sociálního podnikání, který budou moci následně přihlásit do soutěže Social Impact Award.

Garantem kurzu je prorektorka pro vědu prof. Ing. Jiřina Jílková, CSc., ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Ing. Tomáš Siviček, Ph.D. a katedra managementu FSE UJEP.


Přednášky kurzu pro veřejnost


13. 2.  Představení Social Impact Award

2. 3.    Stanislav Gálik (zakladatel Galard a Unifer)

13. 3.   Filip Molčan (Pixbuf)

27. 3.   Petr Andrýsek (Socialsharks)

10. 4.   Lukáš Hudeček (Node5)

24. 4.   Andrej Kiska (Credo Ventures) 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: