CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Jak dokáže nakopnout neúspěch. Do Ústí poprvé míří celosvětově populární formát FuckUp Night

Jak dokáže nakopnout neúspěch. Do Ústí poprvé míří celosvětově populární formát FuckUp Night

02.02.2017 - Inovační centrum Ústeckého kraje ve spolupráci s Univerzitou Jana Evangelisty Purkyně přiváží poprvé do Ústí nad Labem celosvětově populární formát FuckUp Night. Večer, v němž společensky úspěšní lidé mluví o svých neúspěších či selháních, se koná v pondělí 13. února od 19 h. ve Veřejném sále Hraničář.


Na první ústecké FuckUp Night se představí pět hostů. O svých selháních a poučení z nich promluví známý pražský kavárník a iniciátor oživení veřejného prostoru českých měst, který stojí například za projektem Piana v ulicích, Ondřej Kobza, úspěšná designérka a absolventka místní univerzity Anna Marešová, která na trhu prorazila s konceptem designových erotických pomůcek, anebo populární reportér a dokumentarista Janek Rubeš, jehož investigativní série dokumentů o pražských taxikářích před dvěma lety vzbudila doslova poprask a časopis Forbes jej v roce 2016 zařadil mezi 30 pod 30, třicítku nejtalentovanějších lidí pod 30 let, kteří ve svém oboru vynikají.

Úvodní trojici doplní úspěšný ústecký podnikatel Ondřej Suchý, který se aktuálně věnuje koučování start-upů a firemnímu poradenství, a ředitelka vzdělávací akademie iCollege a sama zakladatelka několika českých i zahraničních start-upů Petra Končelíková. Hosté ve svých krátkých přednáškách (cca 10 minut) promluví o svých největších nezdarech a rozeberou, co si z daného neúspěchu odnesli a co by dnes třeba udělali jinak.

Smyslem večera je ukázat, že neúspěch či selhání jsou přínosnou součástí života a podnikání. Jeden nezdar totiž může být cennější než deset úspěchů a těm úspěšným často právě pomohl prorazit. Chceme těmito příběhy úspěchu z neúspěchu diváky motivovat, aby se nebáli, šli za svými vizemi a začali podnikat,“ vysvětluje ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček, který má v plánu akci na podzim zopakovat.

Formát večerů FuckUp Night vznikl v roce 2013 v Mexiku a dnes se odehrává ve více než 130 metropolích po celém světě. V České republice se poprvé objevil v prosinci 2014, od té doby se pravidelně koná v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích a Ostravě. Ústecká FuckUp Night je v pořadí dvaadvacátá celorepublikově, v Ústeckém kraji jde o premiéru. Regionálními partnery akce jsou Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Krajská hospodářská komora, CzechInvest, Veřejný sál Hraničář, společnosti AGC Flat Glass, Adler, mediálním partnerem je Ústecký Deník a Startitup.

Vstup: 80 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě

Vstupenky je možné si zarezervovat zde.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: