CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje


« zpět

Inovace vznikají na hranici kompetencí, aneb Spojení dvou startupů v inkubátoru

Inovace vznikají na hranici kompetencí, aneb Spojení dvou startupů v inkubátoru

22.05.2018 - Co se stane, když se potká tiskárna, kavárna a pekárna? Vznikne káva nebo dortík s vaším logem, obličejem, fotkou či s čímkoliv si přejete!


V rámci našeho podnikatelského inkubátoru StartUp Go a Foodies Go se potkávají různí začínající podnikatelé napříč obory. Tu a tam si navzájem pomohou různými radami, a především i přes rozdílné obory podnikání, tvoří výbornou komunitu lidí, kteří spolu sdílí strasti a slasti podnikání. Nezřídka taky vzniknou inovace, které mají obchodní potenciál více než slibný.


Při jednom semináři napadlo zakladatele startupů Cafeface (dokáží vám do pěny od kávy vytisknout cokoliv si budete přát) a Family Bakery (domácí pekárna s výbornými dorty, cheescaky a cupcaky) spojit síly a pokusit se využít technologii na tisknutí obrázků na dané druhy dortů. Poté, co se potkali na ICUKu, vyzkoušeli, zda-li je nápad uskutečnitelný i v praxi.


A výsledek stojí rozhodně za to! Vznikly různé druhy dortů, který mají velký potenciál udělat firemní akce, večírky, slavnostní příležitosti, důležité schůzky, ale i rodinné oslavy nezapomenutelnými a originálními.


 


        

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

Aktuality

© 2019 Insion

 

 

 


News: